PIGTAIL LC APC 2m

Opis

Fiber optic pigtail LC APC, SM, 9/125, 0.9mm, G652D fiber, 1m

Recenzije

Još nema recenzija.

Samo logirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.

PIGTAIL LC APC 2m

Opis

Fiber optic pigtail LC APC, SM, 9/125, 0.9mm, G652D fiber, 1m

Recenzije

Još nema recenzija.

Samo logirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.