Skip to content

Mikrotik S+85LC03D | SFP+ modul

S+85LC03D

Za informacije o proizvodu kontaktirajte nas

Ako imate pitanja tehničke prirode i / ili Vas zanima dostupnost proizvoda molimo pozovite nas na +387 35 708 295, ili napravite narudzbu / listu proizvoda koristeći Obrazac za upit dole, rado ćemo odgovoriti.

Opis

S+85LC03D
Kombinovani 1.25G SFP i 10G SFP+ modul.nnDuplex LC UPC, 300m, 850nm, multimod.

Dodatne informacije

Grupa proizvoda

SFP modul

Upit za proizvod

Detalji upita

Upisite kolicinu koja Vam je potrebna, dodatna pitanja ili napravite inarudzbu / listu proizvoda za upit.
// po defaultu kolicina je 1.
Dodatni proizvodi
Proizvod
Količina
 
// imate upit i za druge proizvode / nabrojite ih.

Detalji klijenta

Kako da Vas kontaktiramo?
(U formi upita niti jedno polje nije obavezno, vase informacije su potrebne kao bi odgovorili adekvatno) Ako ste registrovani kao klijent i ulogovani ne morate popunjavati!
Ime / Naziv firme
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

GRUPE PROZVODA:

after_logo_362

Prijava za slanje na servis

Ovdje dodajte tekst naslov

Detalji upita

Upisite kolicinu koja Vam je potrebna, dodatna pitanja ili napravite inarudzbu / listu proizvoda za upit.
// po defaultu kolicina je 1.
Dodatni proizvodi
Proizvod
Količina
 
// imate upit i za druge proizvode / nabrojite ih.

Detalji klijenta

Kako da Vas kontaktiramo?
(U formi upita niti jedno polje nije obavezno, vase informacije su potrebne kao bi odgovorili adekvatno) Ako ste registrovani kao klijent i ulogovani ne morate popunjavati!
Ime / Naziv firme
This field is for validation purposes and should be left unchanged.